Predator 2

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Ayı Yogi - Yogi Bear
Ayı Yogi
( Yogi Bear )
Time Killers
Time Killers
Rolo To The Rescue
Rolo To The Rescue
Prince of Persia
Prince of Persia
Prince Of Persia 2 - The Shadow And The Flame
Prince Of Persia 2
The Shadow
And The Flame
Predator 2
Predator 2
Shadow Of The Beast
Shadow Of The Beast
Shadow Of The Beast 2
Shadow Of The Beast 2
Olympic Gold
Olympic Gold

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Predator 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Predator 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Predator 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Predator 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Predator 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Predator 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Predator 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Predator 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Predator 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Predator 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Predator 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Predator 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Predator 2 Oyna