Rolo To The Rescue

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Ayı Yogi - Yogi Bear
Ayı Yogi
( Yogi Bear )
Time Killers
Time Killers
Rolo To The Rescue
Rolo To The Rescue
Prince of Persia
Prince of Persia
Prince Of Persia 2 - The Shadow And The Flame
Prince Of Persia 2
The Shadow
And The Flame
Predator 2
Predator 2
Shadow Of The Beast
Shadow Of The Beast
Shadow Of The Beast 2
Shadow Of The Beast 2
Olympic Gold
Olympic Gold

DİĞER OYUNLAR


Rolo To The Rescue Oyunu Nasıl Oynanır ?

Rolo To The Rescue oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Rolo To The Rescue oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Rolo To The Rescue oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Rolo To The Rescue oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Rolo To The Rescue oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Rolo To The Rescue oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Rolo To The Rescue oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Rolo To The Rescue oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Rolo To The Rescue oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Rolo To The Rescue oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Rolo To The Rescue oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Rolo To The Rescue Oyna