James Pond
Underwater Agent

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


James Pond - Underwater Agent
James Pond
Underwater Agent
james_pond_2_codename_robocod
James Pond 2
Codename Robocod
James Pond 3 - Operation Starfish
James Pond 3
Operation Starfish
James Pond's Crazy Sports
James Pond's
Crazy Sports
Super James Pond
Super James Pond
Super James Pond 2
Super James Pond 2
The Ottifants
The Ottifants
Weaponlord
Weaponlord
True Lies
True Lies

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


James Pond Oyunu Nasıl Oynanır ?

James Pond oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. James Pond oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında James Pond oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise James Pond oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra James Pond oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

James Pond oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, James Pond oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. James Pond oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. James Pond oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, James Pond oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe James Pond oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


James Pond - Underwater Agent Oyna