Super James Pond

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

James Pond - Underwater Agent
James Pond
Underwater Agent
james_pond_2_codename_robocod
James Pond 2
Codename Robocod
James Pond 3 - Operation Starfish
James Pond 3
Operation Starfish
James Pond's Crazy Sports
James Pond's
Crazy Sports
Super James Pond
Super James Pond
Super James Pond 2
Super James Pond 2
The Ottifants
The Ottifants
Weaponlord
Weaponlord
True Lies
True Lies

DİĞER OYUNLAR


Super James Pond Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super James Pond oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super James Pond oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super James Pond oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super James Pond oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super James Pond oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super James Pond oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super James Pond oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super James Pond oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super James Pond oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super James Pond oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super James Pond oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super James Pond Oyna