Atomic Runner

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Mick & Mack As The Global Gladiators
Mick & Mack
As The Global Gladiators
Cyborg Justice
Cyborg Justice
Dinosaurs For Hire
Dinosaurs For Hire
Pit-Fighter
Pit-Fighter
Atomic Runner
Atomic Runner
Mystic Defender
Mystic Defender
Crack Down
Crack Down
Super Fantasy Zone
Super Fantasy Zone
Sol Deace
Sol Deace

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Atomic Runner Oyunu Nasıl Oynanır ?

Atomic Runner oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Atomic Runner oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Atomic Runner oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Atomic Runner oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Atomic Runner oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Atomic Runner oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Atomic Runner oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Atomic Runner oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Atomic Runner oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Atomic Runner oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Atomic Runner oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Atomic Runner Oyna