The Magical Quest Starring Mickey Mouse

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Demon's Crest
Demon's Crest
E.V.O. - Search For Eden
E.V.O.
Search For Eden
Metal Warriors
Metal Warriors
Super Adventure Island
Super Adventure Island
Super Adventure Island 2
Super Adventure Island 2
The Legend Of The Mystical Ninja
The Legend Of
The Mystical Ninja
Wario's Woods
Wario's Woods
The Magical Quest Starring Mickey Mouse
The Magical Quest
Starring
Mickey Mouse
Super Punch-Out
Super Punch-Out

DİĞER OYUNLAR


The Magical Quest Starring Mickey Mouse Oyunu Nasıl Oynanır ?

The Magical Quest Starring Mickey Mouse oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. The Magical Quest Starring Mickey Mouse oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında The Magical Quest Starring Mickey Mouse oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise The Magical Quest Starring Mickey Mouse oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra The Magical Quest Starring Mickey Mouse oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

The Magical Quest Starring Mickey Mouse oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, The Magical Quest Starring Mickey Mouse oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. The Magical Quest Starring Mickey Mouse oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. The Magical Quest Starring Mickey Mouse oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, The Magical Quest Starring Mickey Mouse oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe The Magical Quest Starring Mickey Mouse oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


The Magical Quest Starring Mickey Mouse Oyna