Nightmare Busters

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Nightmare Busters
Nightmare Busters
Jurassic Park 2 - The Chaos Continues
Jurassic Park 2
The Chaos Continues
Rocko's Modern Life - Spunky's Dangerous
Rocko's Modern Life
Spunky's Dangerous
Contra Spirits
Contra Spirits
Clay Fighter 2 - Judgment Clay
Clay Fighter 2
Judgment Clay
Spawn - Todd McFarlane's Spawn
Spawn
Warlock
Warlock
Primal Rage
Primal Rage
Choplifter 3 - Rescue Survive
Choplifter 3
Rescue Survive

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Nightmare Busters Oyunu Nasıl Oynanır ?

Nightmare Busters oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Nightmare Busters oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Nightmare Busters oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Nightmare Busters oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Nightmare Busters oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Nightmare Busters oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Nightmare Busters oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Nightmare Busters oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Nightmare Busters oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Nightmare Busters oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Nightmare Busters oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Nightmare Busters Oyna