Captain America

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Dynasty Wars
Dynasty Wars
Dynasty Wars 2
Dynasty Wars 2
Knights Of The Round
Knights Of The Round
The Punisher
The Punisher
Contra
Contra
Captain America
Captain America
Flintstones 1
Flintstones 1
( Çakmaktaşlar 1 )
Flintstones 2
Flintstones 2
( Çakmaktaşlar 2 )
Aladdin
Aladdin

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Captain America Oyunu Nasıl Oynanır ?

Captain America oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Captain America oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Captain America oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Captain America oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Captain America oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Captain America oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Captain America oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Captain America oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Captain America oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Captain America oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Captain America oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Captain America