Demons World

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Gunforce
Gunforce
Daraku Tenshi - The Fallen Angels
Daraku Tenshi
The Fallen Angels
Hammerin' Harry
Hammerin' Harry
Crime City
Crime City
Crime Fighters
Crime Fighters
Golden Axe
Golden Axe
Demons World
Demons World
Ghox
Ghox
The Final Round
The Final Round

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Demons World Oyunu Nasıl Oynanır ?

Demons World oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Demons World oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Demons World oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Demons World oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Demons World oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Demons World oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Demons World oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Demons World oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Demons World oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Demons World oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Demons World oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Demons World