Golden Axe

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Golden Axe

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Gunforce
Gunforce
Daraku Tenshi - The Fallen Angels
Daraku Tenshi
The Fallen Angels
Hammerin' Harry
Hammerin' Harry
Crime City
Crime City
Crime Fighters
Crime Fighters
Golden Axe
Golden Axe
Demons World
Demons World
Ghox
Ghox
The Final Round
The Final Round

DİĞER OYUNLAR

Golden Axe Oyunu Nasıl Oynanır ?

Golden Axe oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Golden Axe oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Golden Axe oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Golden Axe oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Golden Axe oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Golden Axe oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Golden Axe oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Golden Axe oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Golden Axe oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Golden Axe oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Golden Axe oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.