Robo Army

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Dyna Gear
Dyna Gear
Robo Army
Robo Army
Mystic Warriors
Mystic Warriors
Osman
Osman
Super Dodge Ball
Super Dodge Ball
Sol Divide - The Sword Of Darkness
Sol Divide
The Sword Of Darkness
Light Bringer
Light Bringer
The NewZealand Story
The NewZealand Story
Darius Gaiden
Darius Gaiden

DİĞER OYUNLAR


Robo Army Oyunu Nasıl Oynanır ?

Robo Army oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Robo Army oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Robo Army oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Robo Army oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Robo Army oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Robo Army oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Robo Army oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Robo Army oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Robo Army oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Robo Army oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Robo Army oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Robo Army Oyna