Sol Divide
The Sword Of Darkness

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Dyna Gear
Dyna Gear
Robo Army
Robo Army
Mystic Warriors
Mystic Warriors
Osman
Osman
Super Dodge Ball
Super Dodge Ball
Sol Divide - The Sword Of Darkness
Sol Divide
The Sword Of Darkness
Light Bringer
Light Bringer
The NewZealand Story
The NewZealand Story
Darius Gaiden
Darius Gaiden

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Sol Divide Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sol Divide oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Sol Divide oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Sol Divide oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Sol Divide oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Sol Divide oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Sol Divide oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Sol Divide oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Sol Divide oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Sol Divide oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Sol Divide oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Sol Divide oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Sol Divide - The Sword Of Darkness Oyna