Missing In Action ( MIA )

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Raiden
Raiden
Raiden DX
Raiden DX
Prehistoric Isle In 1930
Prehistoric Isle In 1930
Raiden 2
Raiden 2
Raiden 2 New
Raiden 2 New
Prehistoric Isle 2
Prehistoric Isle 2
Forgotten Worlds
Forgotten Worlds
Missing In Action - MIA
Missing In Action ( MIA )
Renegade
Renegade

DİĞER OYUNLAR


Missing In Action Oyunu Nasıl Oynanır ?

Missing In Action oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Missing In Action oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Missing In Action oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Missing In Action oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Missing In Action oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Missing In Action oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Missing In Action oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Missing In Action oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Missing In Action oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Missing In Action oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Missing In Action oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Missing In Action - MIA Oyna