El Viento

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Phantasy Star
Phantasy Star
Phantasy Star 2
Phantasy Star 2
Phantasy Star 3
Phantasy Star 3
Phantasy Star 4
Phantasy Star 4
ToeJam & Earl
ToeJam & Earl
Primal Rage
Primal Rage
El Viento
El Viento
Şirinler - The Smurfs
Şirinler
( The Smurfs )
Midway Presents Arcade's Greatest Hits
Midway Presents
Arcade's Greatest Hits

DİĞER OYUNLAR


El Viento Oyunu Nasıl Oynanır ?

El Viento oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. El Viento oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında El Viento oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise El Viento oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra El Viento oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

El Viento oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, El Viento oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. El Viento oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. El Viento oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, El Viento oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe El Viento oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


El Viento Oyna