Midway Presents Arcade's Greatest Hits

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Phantasy Star
Phantasy Star
Phantasy Star 2
Phantasy Star 2
Phantasy Star 3
Phantasy Star 3
Phantasy Star 4
Phantasy Star 4
ToeJam & Earl
ToeJam & Earl
Primal Rage
Primal Rage
El Viento
El Viento
Şirinler - The Smurfs
Şirinler
( The Smurfs )
Midway Presents Arcade's Greatest Hits
Midway Presents
Arcade's Greatest Hits

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Midway Presents Arcade's Greatest Hits Oyunu Nasıl Oynanır ?

Midway Presents Arcade's Greatest Hits oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Midway Presents Arcade's Greatest Hits oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Midway Presents Arcade's Greatest Hits oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Midway Presents Arcade's Greatest Hits oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Midway Presents Arcade's Greatest Hits oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Midway Presents Arcade's Greatest Hits oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Midway Presents Arcade's Greatest Hits oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Midway Presents Arcade's Greatest Hits oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Midway Presents Arcade's Greatest Hits oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Midway Presents Arcade's Greatest Hits oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Midway Presents Arcade's Greatest Hits oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Midway Presents Arcade's Greatest Hits Oyna