Şirinler
[ The Smurfs ]

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Phantasy Star
Phantasy Star
Phantasy Star 2
Phantasy Star 2
Phantasy Star 3
Phantasy Star 3
Phantasy Star 4
Phantasy Star 4
ToeJam & Earl
ToeJam & Earl
Primal Rage
Primal Rage
El Viento
El Viento
Şirinler - The Smurfs
Şirinler
( The Smurfs )
Midway Presents Arcade's Greatest Hits
Midway Presents
Arcade's Greatest Hits

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Şirinler Oyunu Nasıl Oynanır ?

Şirinler oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Şirinler oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Şirinler oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Şirinler oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Şirinler oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Şirinler oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Şirinler oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Şirinler oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Şirinler oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Şirinler oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Şirinler oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Şirinler Oyna - The Smurfs Oyna