Hayalet Avcıları
[ Ghostbusters ]

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Goofy's Hysterical History Tour
Goofy's
Hysterical History Tour
Daffy Duck In Hollywood
Daffy Duck In Hollywood
Donald In Maui Mallard
Donald In
Maui Mallard
Hayalet Avcıları - Ghostbusters
Hayalet Avcıları
( Ghostbusters )
Bonkers
Bonkers
Judge Dredd
Judge Dredd
Shadowrun
Shadowrun
Championship Pro-Am
Championship Pro-Am
Super Hang-On
Super Hang-On

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Hayalet Avcıları Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hayalet Avcıları oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Hayalet Avcıları oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Hayalet Avcıları oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Hayalet Avcıları oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Hayalet Avcıları oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Hayalet Avcıları oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Hayalet Avcıları oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Hayalet Avcıları oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Hayalet Avcıları oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Hayalet Avcıları oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Hayalet Avcıları oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Hayalet Avcıları Oyna - Ghostbusters Oyna