Goofy's Hysterical History Tour

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Goofy's Hysterical History Tour
Goofy's
Hysterical History Tour
Daffy Duck In Hollywood
Daffy Duck In Hollywood
Donald In Maui Mallard
Donald In
Maui Mallard
Hayalet Avcıları - Ghostbusters
Hayalet Avcıları
( Ghostbusters )
Bonkers
Bonkers
Judge Dredd
Judge Dredd
Shadowrun
Shadowrun
Championship Pro-Am
Championship Pro-Am
Super Hang-On
Super Hang-On

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Goofy's Hysterical History Tour Oyunu Nasıl Oynanır ?

Goofy's Hysterical History Tour oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Goofy's Hysterical History Tour oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Goofy's Hysterical History Tour oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Goofy's Hysterical History Tour oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Goofy's Hysterical History Tour oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Goofy's Hysterical History Tour oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Goofy's Hysterical History Tour oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Goofy's Hysterical History Tour oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Goofy's Hysterical History Tour oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Goofy's Hysterical History Tour oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Goofy's Hysterical History Tour oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Goofy's Hysterical History Tour Oyna