Super Thunder Blade

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Aero The Acro-Bat
Aero The Acro-Bat
Aero The Acro-Bat 2
Aero The Acro-Bat 2
World Of Illusion - Fushigi na Magic Box
World Of Illusion
Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron
Toe Jam & Earl
In Panic On Funkotron
BattleTech - A Game Of Armored Combat
BattleTech
A Game Of
Armored Combat
Second Samurai
Second Samurai
Grind Stormer
Grind Stormer
Super Thunder Blade
Super Thunder Blade
Zero Wing
Zero Wing

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Super Thunder Blade Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Thunder Blade oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Thunder Blade oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Thunder Blade oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Thunder Blade oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Thunder Blade oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Thunder Blade oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Thunder Blade oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Thunder Blade oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Thunder Blade oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Thunder Blade oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Thunder Blade oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Thunder Blade Oyna