World Of Illusion
[ Fushigi na Magic Box ]

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Aero The Acro-Bat
Aero The Acro-Bat
Aero The Acro-Bat 2
Aero The Acro-Bat 2
World Of Illusion - Fushigi na Magic Box
World Of Illusion
Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron
Toe Jam & Earl
In Panic On Funkotron
BattleTech - A Game Of Armored Combat
BattleTech
A Game Of
Armored Combat
Second Samurai
Second Samurai
Grind Stormer
Grind Stormer
Super Thunder Blade
Super Thunder Blade
Zero Wing
Zero Wing

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


World Of Illusion Oyunu Nasıl Oynanır ?

World Of Illusion oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. World Of Illusion oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında World Of Illusion oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise World Of Illusion oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra World Of Illusion oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

World Of Illusion oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, World Of Illusion oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. World Of Illusion oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. World Of Illusion oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, World Of Illusion oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe World Of Illusion oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


World Of Illusion - Fushigi na Magic Box Oyna