Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Aero The Acro-Bat
Aero The Acro-Bat
Aero The Acro-Bat 2
Aero The Acro-Bat 2
World Of Illusion - Fushigi na Magic Box
World Of Illusion
Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron
Toe Jam & Earl
In Panic On Funkotron
BattleTech - A Game Of Armored Combat
BattleTech
A Game Of
Armored Combat
Second Samurai
Second Samurai
Grind Stormer
Grind Stormer
Super Thunder Blade
Super Thunder Blade
Zero Wing
Zero Wing

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron Oyunu Nasıl Oynanır ?

Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Toe Jam & Earl In Panic On Funkotron Oyna