Super Star Wars Return Of The Jedi

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Super Turrican
Super Turrican
Super Turrican 2
Super Turrican 2
BlackThorne
BlackThorne
Super Star Wars
Super Star Wars
Super Star Wars Return Of The Jedi
Super Star Wars
Return Of The Jedi
Killer Instinct
Killer Instinct
Pocky & Rocky
Pocky & Rocky
Pocky & Rocky 2
Pocky & Rocky 2
Soul Blazer
Soul Blazer

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Super Star Wars Return Of The Jedi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Star Wars Return Of The Jedi oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Star Wars Return Of The Jedi oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Star Wars Return Of The Jedi oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Star Wars Return Of The Jedi oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Star Wars Return Of The Jedi oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Star Wars Return Of The Jedi oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Star Wars Return Of The Jedi oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Star Wars Return Of The Jedi oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Star Wars Return Of The Jedi oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Star Wars Return Of The Jedi oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Star Wars Return Of The Jedi oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Star Wars Return Of The Jedi Oyna