Castlevania Dracula X

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Castlevania Dracula X
Castlevania Dracula X
Super Castlevania 4
Super Castlevania 4
Batman Returns
Batman Returns
Wild Guns
Wild Guns
X-Men  Mutant Apocalypse
X-Men Mutant Apocalypse
Indiana Jones' Greatest Adventures
Indiana Jones'
Greatest Adventures
WWF WrestleMania
WWF WrestleMania
Super Metroid
Super Metroid
Secret Of Mana
Secret Of Mana

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Castlevania Dracula X Oyunu Nasıl Oynanır ?

Castlevania Dracula X oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Castlevania Dracula X oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Castlevania Dracula X oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Castlevania Dracula X oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Castlevania Dracula X oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Castlevania Dracula X oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Castlevania Dracula X oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Castlevania Dracula X oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Castlevania Dracula X oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Castlevania Dracula X oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Castlevania Dracula X oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Castlevania Dracula X Oyna