X-Men Mutant Apocalypse

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Castlevania Dracula X
Castlevania Dracula X
Super Castlevania 4
Super Castlevania 4
Batman Returns
Batman Returns
Wild Guns
Wild Guns
X-Men Mutant Apocalypse
X-Men Mutant Apocalypse
Indiana Jones' Greatest Adventures
Indiana Jones'
Greatest Adventures
WWF WrestleMania
WWF WrestleMania
Super Metroid
Super Metroid
Secret Of Mana
Secret Of Mana

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


X-Men Mutant Apocalypse Oyunu Nasıl Oynanır ?

X-Men Mutant Apocalypse oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. X-Men Mutant Apocalypse oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında X-Men Mutant Apocalypse oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise X-Men Mutant Apocalypse oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra X-Men Mutant Apocalypse oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

X-Men Mutant Apocalypse oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, X-Men Mutant Apocalypse oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. X-Men Mutant Apocalypse oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. X-Men Mutant Apocalypse oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, X-Men Mutant Apocalypse oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe X-Men Mutant Apocalypse oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


X-Men Mutant Apocalypse Oyna