Kishin Douji Zenki
Battle Raiden

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Demolition Man
Demolition Man
Kamen Rider
Kamen Rider
Kishin Douji Zenki - Battle Raiden
Kishin Douji Zenki
Battle Raiden
Ardy Lightfoot
Ardy Lightfoot
Shin Nekketsu Kouha
Shin Nekketsu Kouha
Ghoul Patrol
Ghoul Patrol
Brandish
Brandish
Street Racer
Street Racer
Choujikuu Yousai Macross - Scrambled Valkyrie
Choujikuu Yousai Macross
Scrambled Valkyrie

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Kishin Douji Zenki Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kishin Douji Zenki oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Kishin Douji Zenki oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Kishin Douji Zenki oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Kishin Douji Zenki oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Kishin Douji Zenki oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Kishin Douji Zenki oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Kishin Douji Zenki oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Kishin Douji Zenki oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Kishin Douji Zenki oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Kishin Douji Zenki oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Kishin Douji Zenki oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Kishin Douji Zenki - Battle Raiden Oyna