Shin Nekketsu Kouha

🕹️ SNES Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Demolition Man
Demolition Man
Kamen Rider
Kamen Rider
Kishin Douji Zenki - Battle Raiden
Kishin Douji Zenki
Battle Raiden
Ardy Lightfoot
Ardy Lightfoot
Shin Nekketsu Kouha
Shin Nekketsu Kouha
Ghoul Patrol
Ghoul Patrol
Brandish
Brandish
Street Racer
Street Racer
Choujikuu Yousai Macross - Scrambled Valkyrie
Choujikuu Yousai Macross
Scrambled Valkyrie

DİĞER OYUNLAR


Shin Nekketsu Kouha Oyunu Nasıl Oynanır ?

Shin Nekketsu Kouha oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Shin Nekketsu Kouha oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Shin Nekketsu Kouha oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Shin Nekketsu Kouha oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Shin Nekketsu Kouha oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Shin Nekketsu Kouha oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Shin Nekketsu Kouha oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Shin Nekketsu Kouha oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Shin Nekketsu Kouha oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Shin Nekketsu Kouha oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Shin Nekketsu Kouha oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Shin Nekketsu Kouha Oyna