Gekisou Sentai Car Ranger

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Looney Tunes B-Ball
Looney Tunes B-Ball
Skyblazer
Skyblazer
Timecop
Timecop
Godzilla Kaijuu Daikessen
Godzilla Kaijuu Daikessen
Porky Pig's Haunted Holiday
Porky Pig's
Haunted Holiday
Gekisou Sentai Car Ranger
Gekisou Sentai
Car Ranger
Rushing Beat Ran - Fukusei Toshi
Rushing Beat Ran
Fukusei Toshi
The Firemen
The Firemen
Doraemon
Doraemon

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Gekisou Sentai Car Ranger Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gekisou Sentai Car Ranger oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Gekisou Sentai Car Ranger oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Gekisou Sentai Car Ranger oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Gekisou Sentai Car Ranger oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Gekisou Sentai Car Ranger oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Gekisou Sentai Car Ranger oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Gekisou Sentai Car Ranger oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Gekisou Sentai Car Ranger oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Gekisou Sentai Car Ranger oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Gekisou Sentai Car Ranger oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Gekisou Sentai Car Ranger oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Gekisou Sentai Car Ranger Oyna