Godzilla Kaijuu Daikessen

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Looney Tunes B-Ball
Looney Tunes B-Ball
Skyblazer
Skyblazer
Timecop
Timecop
Godzilla Kaijuu Daikessen
Godzilla Kaijuu Daikessen
Porky Pig's Haunted Holiday
Porky Pig's
Haunted Holiday
Gekisou Sentai Car Ranger
Gekisou Sentai
Car Ranger
Rushing Beat Ran - Fukusei Toshi
Rushing Beat Ran
Fukusei Toshi
The Firemen
The Firemen
Doraemon
Doraemon

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Godzilla Kaijuu Daikessen Oyunu Nasıl Oynanır ?

Godzilla Kaijuu Daikessen oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Godzilla Kaijuu Daikessen oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Godzilla Kaijuu Daikessen oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Godzilla Kaijuu Daikessen oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Godzilla Kaijuu Daikessen oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Godzilla Kaijuu Daikessen oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Godzilla Kaijuu Daikessen oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Godzilla Kaijuu Daikessen oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Godzilla Kaijuu Daikessen oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Godzilla Kaijuu Daikessen oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Godzilla Kaijuu Daikessen oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Godzilla Kaijuu Daikessen Oyna