Boxing Legends Of The Ring

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Crude Buster
Crude Buster
The Pagemaster
The Pagemaster
No Escape
No Escape
Cadash
Cadash
Dr. Robotnik's Mean Bean Machine
Dr. Robotnik's
Mean Bean Machine
Arrow Flash
Arrow Flash
Boxing Legends Of The Ring
Boxing
Legends Of The Ring
NHL 98
NHL 98
Super Baseball 2020
Super Baseball 2020

DİĞER OYUNLAR


Boxing Legends Of The Ring Oyunu Nasıl Oynanır ?

Boxing Legends Of The Ring oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Boxing Legends Of The Ring oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Boxing Legends Of The Ring oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Boxing Legends Of The Ring oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Boxing Legends Of The Ring oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Boxing Legends Of The Ring oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Boxing Legends Of The Ring oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Boxing Legends Of The Ring oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Boxing Legends Of The Ring oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Boxing Legends Of The Ring oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Boxing Legends Of The Ring oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Boxing Legends Of The Ring Oyna