Universal Soldier

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Risky Woods
Risky Woods
CutThroat Island
CutThroat Island
Bubble And Squeak
Bubble And Squeak
Universal Soldier
Universal Soldier
Arcus Odyssey
Arcus Odyssey
Slap Fight
Slap Fight
Lotus Turbo Challenge
Lotus Turbo Challenge
Lotus 2
Lotus 2
Vapor Trail
Vapor Trail

DİĞER OYUNLAR


Universal Soldier Oyunu Nasıl Oynanır ?

Universal Soldier oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Universal Soldier oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Universal Soldier oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Universal Soldier oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Universal Soldier oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Universal Soldier oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Universal Soldier oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Universal Soldier oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Universal Soldier oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Universal Soldier oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Universal Soldier oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Universal Soldier Oyna