Gaia Crusaders

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Double Dragon
Double Dragon
Double Dragon 2 - The Revenge
Double Dragon 2
The Revenge
Dragonball Z 2
Dragonball Z 2
Gaia Crusaders
Gaia Crusaders
Shadow Dancer
Shadow Dancer
Ninja Warriors
Ninja Warriors
Blade Master
Blade Master
Simpsons
Simpsons
Mercs
Mercs

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Gaia Crusaders Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gaia Crusaders oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Gaia Crusaders oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Gaia Crusaders oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Gaia Crusaders oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Gaia Crusaders oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Gaia Crusaders oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Gaia Crusaders oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Gaia Crusaders oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Gaia Crusaders oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Gaia Crusaders oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Gaia Crusaders oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Gaia Crusaders