Simpsons

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Double Dragon
Double Dragon
Double Dragon 2 - The Revenge
Double Dragon 2
The Revenge
Dragonball Z 2
Dragonball Z 2
Gaia Crusaders
Gaia Crusaders
Shadow Dancer
Shadow Dancer
Ninja Warriors
Ninja Warriors
Blade Master
Blade Master
Simpsons
Simpsons
Mercs
Mercs

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Simpsons Oyunu Nasıl Oynanır ?

Simpsons oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Simpsons oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Simpsons oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Simpsons oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Simpsons oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Simpsons oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Simpsons oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Simpsons oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Simpsons oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Simpsons oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Simpsons oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Simpsons