Shadow Dancer

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Double Dragon
Double Dragon
Double Dragon 2 - The Revenge
Double Dragon 2
The Revenge
Dragonball Z 2
Dragonball Z 2
Gaia Crusaders
Gaia Crusaders
Shadow Dancer
Shadow Dancer
Ninja Warriors
Ninja Warriors
Blade Master
Blade Master
Simpsons
Simpsons
Mercs
Mercs

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Shadow Dancer Oyunu Nasıl Oynanır ?

Shadow Dancer oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Shadow Dancer oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Shadow Dancer oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Shadow Dancer oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Shadow Dancer oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Shadow Dancer oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Shadow Dancer oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Shadow Dancer oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Shadow Dancer oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Shadow Dancer oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Shadow Dancer oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Shadow Dancer