The Tick

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

The Tick

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Blades of Vengeance
Blades of Vengeance
Beauty and the Beast - Roar of the Beast
Beauty and the Beast
Roar of the Beast
Bishoujo Senshi - Sailor Moon
Bishoujo Senshi
Sailor Moon
James Bond - The Duel
James Bond
The Duel
Chiki Chiki Boys
Chiki Chiki Boys
Dick Tracy
Dick Tracy
Mega Turrican
Mega Turrican
The Tick
The Tick
Ristar
Ristar

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


The Tick Oyunu Nasıl Oynanır ?

The Tick oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. The Tick oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında The Tick oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise The Tick oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra The Tick oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

The Tick oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, The Tick oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. The Tick oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. The Tick oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, The Tick oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe The Tick oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.