Far East Of Eden

Kabuki Klash

[ Tengai Makyou ]

[ Shin Den ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

World Heroes 2 Jet
World Heroes 2 Jet
Far East Of Eden - Kabuki Klash
Far East Of Eden
Kabuki Klash
The Cliffhanger - Edward Randy
The Cliffhanger
Edward Randy
The Legend Of Silkroad
The Legend Of Silkroad
Insector X
Insector X
Dragon Breed
Dragon Breed
Wonder Boy
Wonder Boy
Wonder Boy In Monster Land
Wonder Boy
In
Monster Land
Wonder Boy 3 - Monster Lair
Wonder Boy 3
Monster Lair

DİĞER OYUNLAR


Far East Of Eden Oyunu Nasıl Oynanır ?

Far East Of Eden oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Far East Of Eden oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Far East Of Eden oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Far East Of Eden oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Far East Of Eden oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Far East Of Eden oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Far East Of Eden oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Far East Of Eden oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Far East Of Eden oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Far East Of Eden oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Far East Of Eden oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Far East Of Eden - Tengai Makyou Oyna