World Heroes 2 Jet

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


World Heroes 2 Jet
World Heroes 2 Jet
Far East Of Eden - Kabuki Klash
Far East Of Eden
Kabuki Klash
The Cliffhanger - Edward Randy
The Cliffhanger
Edward Randy
The Legend Of Silkroad
The Legend Of Silkroad
Insector X
Insector X
Dragon Breed
Dragon Breed
Wonder Boy
Wonder Boy
Wonder Boy In Monster Land
Wonder Boy
In
Monster Land
Wonder Boy 3 - Monster Lair
Wonder Boy 3
Monster Lair

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


World Heroes 2 Jet Oyunu Nasıl Oynanır ?

World Heroes 2 Jet oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. World Heroes 2 Jet oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında World Heroes 2 Jet oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise World Heroes 2 Jet oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra World Heroes 2 Jet oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

World Heroes 2 Jet oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, World Heroes 2 Jet oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. World Heroes 2 Jet oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. World Heroes 2 Jet oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, World Heroes 2 Jet oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe World Heroes 2 Jet oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


World Heroes 2 Jet Oyna