Insector X

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


World Heroes 2 Jet
World Heroes 2 Jet
Far East Of Eden - Kabuki Klash
Far East Of Eden
Kabuki Klash
The Cliffhanger - Edward Randy
The Cliffhanger
Edward Randy
The Legend Of Silkroad
The Legend Of Silkroad
Insector X
Insector X
Dragon Breed
Dragon Breed
Wonder Boy
Wonder Boy
Wonder Boy In Monster Land
Wonder Boy
In
Monster Land
Wonder Boy 3 - Monster Lair
Wonder Boy 3
Monster Lair

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Insector X Oyunu Nasıl Oynanır ?

Insector X oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Insector X oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Insector X oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Insector X oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Insector X oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Insector X oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Insector X oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Insector X oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Insector X oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Insector X oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Insector X oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Insector X Oyna