Wonder Boy In Monster Land

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


World Heroes 2 Jet
World Heroes 2 Jet
Far East Of Eden - Kabuki Klash
Far East Of Eden
Kabuki Klash
The Cliffhanger - Edward Randy
The Cliffhanger
Edward Randy
The Legend Of Silkroad
The Legend Of Silkroad
Insector X
Insector X
Dragon Breed
Dragon Breed
Wonder Boy
Wonder Boy
Wonder Boy In Monster Land
Wonder Boy
In
Monster Land
Wonder Boy 3 - Monster Lair
Wonder Boy 3
Monster Lair

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Wonder Boy In Monster Land Oyunu Nasıl Oynanır ?

Wonder Boy In Monster Land oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Wonder Boy In Monster Land oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Wonder Boy In Monster Land oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Wonder Boy In Monster Land oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Wonder Boy In Monster Land oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Wonder Boy In Monster Land oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Wonder Boy In Monster Land oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Wonder Boy In Monster Land oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Wonder Boy In Monster Land oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Wonder Boy In Monster Land oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Wonder Boy In Monster Land oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Wonder Boy In Monster Land Oyna