NAM-1975

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Asura Blade - Sword Of Dynasty
Asura Blade
Sword Of Dynasty
Wild Fang
Wild Fang
Oni - The Ninja Master
Oni
The Ninja Master
Captain America And The Avengers
Captain America
And
The Avengers
Breakers Revenge
Breakers Revenge
NAM-1975
NAM-1975
Ninja Spirit
Ninja Spirit
Ninja Ryukenden
Ninja Ryukenden
Ninja Commando
Ninja Commando

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


NAM-1975 Oyunu Nasıl Oynanır ?

NAM-1975 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. NAM-1975 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında NAM-1975 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise NAM-1975 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra NAM-1975 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

NAM-1975 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, NAM-1975 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. NAM-1975 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. NAM-1975 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, NAM-1975 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe NAM-1975 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


NAM-1975 Oyna