Wild Fang
[ Tecmo Knight ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Asura Blade - Sword Of Dynasty
Asura Blade
Sword Of Dynasty
Wild Fang
Wild Fang
Oni - The Ninja Master
Oni
The Ninja Master
Captain America And The Avengers
Captain America
And
The Avengers
Breakers Revenge
Breakers Revenge
NAM-1975
NAM-1975
Ninja Spirit
Ninja Spirit
Ninja Ryukenden
Ninja Ryukenden
Ninja Commando
Ninja Commando

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Wild Fang Oyunu Nasıl Oynanır ?

Wild Fang oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Wild Fang oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Wild Fang oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Wild Fang oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Wild Fang oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Wild Fang oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Wild Fang oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Wild Fang oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Wild Fang oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Wild Fang oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Wild Fang oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Wild Fang - Tecmo Knight Oyna