Ninja Commando

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Asura Blade - Sword Of Dynasty
Asura Blade
Sword Of Dynasty
Wild Fang
Wild Fang
Oni - The Ninja Master
Oni
The Ninja Master
Captain America And The Avengers
Captain America
And
The Avengers
Breakers Revenge
Breakers Revenge
NAM-1975
NAM-1975
Ninja Spirit
Ninja Spirit
Ninja Ryukenden
Ninja Ryukenden
Ninja Commando
Ninja Commando

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Ninja Commando Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ninja Commando oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ninja Commando oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ninja Commando oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ninja Commando oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ninja Commando oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ninja Commando oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ninja Commando oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ninja Commando oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ninja Commando oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ninja Commando oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ninja Commando oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Ninja Commando Oyna