Act-Fancer
Cybernetick Hyper Weapon

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Ragnagard
Ragnagard
Ken-Go
Ken-Go
Cotton
Cotton
Daimakaimura
Daimakaimura
Act-Fance - Cybernetick Hyper Weapon
Act-Fancer
Cybernetick Hyper Weapon
Strikers 1950
Strikers 1950
DoDonPachi Dai-Ou-Jou
DoDonPachi
Dai-Ou-Jou
DoDonPachi 2 - Bee Storm
DoDonPachi 2
Bee Storm
Twin Cobra
Twin Cobra

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Act-Fancer Oyunu Nasıl Oynanır ?

Act-Fancer oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Act-Fancer oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Act-Fancer oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Act-Fancer oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Act-Fancer oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Act-Fancer oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Act-Fancer oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Act-Fancer oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Act-Fancer oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Act-Fancer oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Act-Fancer oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Act-Fancer - Cybernetick Hyper Weapon Oyna