Daimakaimura

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Ragnagard
Ragnagard
Ken-Go
Ken-Go
Cotton
Cotton
Daimakaimura
Daimakaimura
Act-Fance - Cybernetick Hyper Weapon
Act-Fancer
Cybernetick Hyper Weapon
Strikers 1950
Strikers 1950
DoDonPachi Dai-Ou-Jou
DoDonPachi
Dai-Ou-Jou
DoDonPachi 2 - Bee Storm
DoDonPachi 2
Bee Storm
Twin Cobra
Twin Cobra

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Daimakaimura Oyunu Nasıl Oynanır ?

Daimakaimura oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Daimakaimura oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Daimakaimura oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Daimakaimura oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Daimakaimura oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Daimakaimura oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Daimakaimura oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Daimakaimura oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Daimakaimura oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Daimakaimura oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Daimakaimura oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Daimakaimura Oyna