Sai Yu Gou Ma Roku

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Death Brade
Death Brade
Spinal Breakers
Spinal Breakers
Bang Bead
Bang Bead
Peter Pan
Peter Pan
Sai Yu Gou Ma Roku
Sai Yu Gou Ma Roku
ESP Ra.De.
ESP Ra.De.
Truxton
Truxton
Truxton 2
Truxton 2
Koutetsu Yousai Strahl
Koutetsu Yousai Strahl

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Sai Yu Gou Ma Roku Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sai Yu Gou Ma Roku oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Sai Yu Gou Ma Roku oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Sai Yu Gou Ma Roku oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Sai Yu Gou Ma Roku oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Sai Yu Gou Ma Roku oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Sai Yu Gou Ma Roku oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Sai Yu Gou Ma Roku oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Sai Yu Gou Ma Roku oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Sai Yu Gou Ma Roku oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Sai Yu Gou Ma Roku oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Sai Yu Gou Ma Roku oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Sai Yu Gou Ma Roku Oyna