Spinal Breakers

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Death Brade
Death Brade
Spinal Breakers
Spinal Breakers
Bang Bead
Bang Bead
Peter Pan
Peter Pan
Sai Yu Gou Ma Roku
Sai Yu Gou Ma Roku
ESP Ra.De.
ESP Ra.De.
Truxton
Truxton
Truxton 2
Truxton 2
Koutetsu Yousai Strahl
Koutetsu Yousai Strahl

DİĞER OYUNLAR


Spinal Breakers Oyunu Nasıl Oynanır ?

Spinal Breakers oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Spinal Breakers oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Spinal Breakers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Spinal Breakers oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Spinal Breakers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Spinal Breakers oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Spinal Breakers oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Spinal Breakers oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Spinal Breakers oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Spinal Breakers oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Spinal Breakers oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Spinal Breakers Oyna