Super Spacefortress Macross
[ Chou-Jikuu Yousai Macross ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Battle Garegga
Battle Garegga
Gradius
Gradius
Gunbird
Gunbird
Tiger Heli
Tiger Heli
Super Spacefortress Macross
Super Spacefortress
Macross
Super Spacefortress Macross 2
Super Spacefortress
Macross 2
Bio-Ship Paladin
Bio-Ship Paladin
Haunted Castle
Haunted Castle
Rush'n Attack
Rush'n Attack

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Super Spacefortress Macross Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Spacefortress Macross oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Spacefortress Macross oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Spacefortress Macross oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Spacefortress Macross oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Spacefortress Macross oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Spacefortress Macross oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Spacefortress Macross oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Spacefortress Macross oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Spacefortress Macross oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Spacefortress Macross oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Spacefortress Macross oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Spacefortress Macross - Chou-Jikuu Yousai Macross Oyna