Super Spacefortress Macross 2
[ Chou-Jikuu Yousai Macross 2 ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Battle Garegga
Battle Garegga
Gradius
Gradius
Gunbird
Gunbird
Tiger Heli
Tiger Heli
Super Spacefortress Macross
Super Spacefortress
Macross
Super Spacefortress Macross 2
Super Spacefortress
Macross 2
Bio-Ship Paladin
Bio-Ship Paladin
Haunted Castle
Haunted Castle
Rush'n Attack
Rush'n Attack

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Super Spacefortress Macross 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Spacefortress Macross 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Spacefortress Macross 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Spacefortress Macross 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Spacefortress Macross 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Spacefortress Macross 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Spacefortress Macross 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Spacefortress Macross 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Spacefortress Macross 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Spacefortress Macross 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Spacefortress Macross 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Spacefortress Macross 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Spacefortress Macross 2 - Chou-Jikuu Yousai Macross 2 Oyna