Haunting Starring Polterguy

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Clay Fighter
Clay Fighter
Ranger-X
Ranger-X
WWF Raw
WWF Raw
Lethal Enforcers
Lethal Enforcers
Lethal Enforcers 2 - Gun Fighters
Lethal Enforcers 2
Gun Fighters
Cheese Cat - Astrophe Starring Speedy Gonzales
Cheese Cat
Astrophe Starring
Speedy Gonzales
The Addams Family
The Addams Family
Haunting Starring Polterguy
Haunting Starring Polterguy
Hellfire
Hellfire

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Haunting Starring Polterguy Oyunu Nasıl Oynanır ?

Haunting Starring Polterguy oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Haunting Starring Polterguy oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Haunting Starring Polterguy oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Haunting Starring Polterguy oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Haunting Starring Polterguy oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Haunting Starring Polterguy oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Haunting Starring Polterguy oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Haunting Starring Polterguy oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Haunting Starring Polterguy oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Haunting Starring Polterguy oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Haunting Starring Polterguy oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Haunting Starring Polterguy Oyna