Lethal Enforcers

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Clay Fighter
Clay Fighter
Ranger-X
Ranger-X
WWF Raw
WWF Raw
Lethal Enforcers
Lethal Enforcers
Lethal Enforcers 2 - Gun Fighters
Lethal Enforcers 2
Gun Fighters
Cheese Cat - Astrophe Starring Speedy Gonzales
Cheese Cat
Astrophe Starring
Speedy Gonzales
The Addams Family
The Addams Family
Haunting Starring Polterguy
Haunting Starring Polterguy
Hellfire
Hellfire

DİĞER OYUNLAR


Lethal Enforcers Oyunu Nasıl Oynanır ?

Lethal Enforcers oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Lethal Enforcers oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Lethal Enforcers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Lethal Enforcers oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Lethal Enforcers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Lethal Enforcers oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Lethal Enforcers oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Lethal Enforcers oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Lethal Enforcers oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Lethal Enforcers oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Lethal Enforcers oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Lethal Enforcers Oyna