Ferias Frustradas Do Pica-Pau

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


TinHead
TinHead
Zero The Kamikaze Squirrel
Zero
The Kamikaze Squirrel
Ferias Frustradas Do Pica-Pau
Ferias Frustradas Do
Pica-Pau
Fighting Masters
Fighting Masters
Shadow Blasters
Shadow Blasters
Yang Jia Jiang
Yang Jia Jiang
The Ooze
The Ooze
Crayon Shin-Chan - Arashi O Yobu Enji
Crayon Shin-Chan
Arashi O Yobu Enji
Whip Rush
Whip Rush

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Ferias Frustradas Do Pica-Pau Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ferias Frustradas Do Pica-Pau oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ferias Frustradas Do Pica-Pau oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ferias Frustradas Do Pica-Pau oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ferias Frustradas Do Pica-Pau oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ferias Frustradas Do Pica-Pau oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ferias Frustradas Do Pica-Pau oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ferias Frustradas Do Pica-Pau oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ferias Frustradas Do Pica-Pau oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ferias Frustradas Do Pica-Pau oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ferias Frustradas Do Pica-Pau oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ferias Frustradas Do Pica-Pau oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Ferias Frustradas Do Pica-Pau Oyna